Ekonomi

Akşener’den sandık görevlilerine çağrı! Son ana kadar sandıklarda kalın

YETER Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, “Milli İttifak üyesi tüm gözlemciler ve sandık başkanları son ana kadar sandıklarının başında kalmalıdır.”söz konusu.

Akşener, ikinci tip Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde sandıkların kapanmasının ardından GÜZEL Parti Genel Merkezi önünde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Seçim dileklerini dile getiren Akşener, şunları söyledi: “Öncelikle bu seçimlerin aziz milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Çünkü onların alacağı karar sonucunda bir sonuç çıkacaktır. Elbette bu kararın hayır yönünde geleceğine dair ümidimiz, inancımız ve temennimiz var. Bu canavarca sistemde değişiklik.”dedi.

Sandık görevlilerini davet eden Akşener, “Millet İttifakı üyesi tüm gözlemciler ve sandık başkanları son ana kadar sandık başında kalsınlar. Herhangi bir yorgunluk veya sıkıntı durumunda, mensubu oldukları partinin ilgili partilerini mutlaka aramalıdırlar. “sözlerini kullandı.

Sandık görevlilerine sandıkları terk etmemeleri çağrısında bulunan Akşener, “Özellikle gençlerden çok tanık vardı. Özellikle kalmalarını ve motivasyonlarını yüksek tutmalarını rica ediyorum.”söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu