Yaşam

Uğur Işılak ile 19 Mayıs kutlaması

Uğur Işılak, Kocaeli Kongre Merkezi’nde düzenlenen konserde 19 Mayıs Festivali için beğendiği eserleri seslendirdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 19 Mayıs Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma ve Gençlik Bayramı etkinlikleri devam ediyor. İzmit Kent Meydanı’nda düzenlenen etkinliğin ardından düzenlenen konserde Uğur Işılak sevdiği eserleri seslendirdi. Kocaeli Kongre Merkezi’nde düzenlenen konserle Kocaelililer bayram sevincine ortak oldu. Etkinliğe AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus ve Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Aydınlık’ın yanı sıra yüzlerce Kocaelili katıldı.

 

KEYİFLİ BİR AKŞAM GEÇİRDİK

Programa katılan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, anlamlı programa katılımlarından dolayı Kocaeli halkına teşekkür etti. Önder Büyükakın sahne alarak Türk Bayrağını Işılak’a sundu. Sevilen müziklerini ve türkülerini Kocaeli’de seslendiren Uğur Işılak, kendisini dinlemeye gelen kentlilere keyifli bir akşam yaşattı.

 

GENÇ BAYRAMLARI DEVAM EDİYOR

Öte yandan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 19 Mayıs etkinlikleri İzmit ve Gebze’de devam edecek. İzmit’te olaylar Kent Meydanı’nda devam edecek. Gebze Gençlik Şenliği Gebze Kent Meydanı’nda yapılacak. Programlar saat 13.00’te başlayacak ve akşam geç saatlere kadar devam edecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu