Haber

Polisler Yemin Töreninin ardından göreve başladı

Beylikdüzü Belediyesi’ne yeni atanan polis memurları yemin töreniyle göreve başladı. Meslektaşlarına yeni görevlerinde başarılar dileyen Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, tüm zabıtaların 1-7 Eylül Polis Haftasını kutladı.

Yeni atanan zabıta memurları için Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde yemin töreni düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törene Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın yanı sıra meclis üyeleri, birim yöneticileri ve polis memurları katıldı. Görevlerini adil ve dürüst bir şekilde yerine getireceklerine yemin eden subaylar, mesleklerine olan bağlılıklarını bir kez daha dile getirdi.

 

“Polis şehir yaşamının vazgeçilmez bir parçası”

Törende konuşmasına Emniyet Teşkilatı’nın 197. kuruluş yıldönümünü kutlayarak başlayan Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, “Zabıta teşkilatı şehir hayatının olmazsa olmazlarından biridir. Belediyeciliğin de temelidir. Şu anda 114 polisimizle Beylikdüzü’nde birçok konuya müdahale etmeye çalışıyoruz. Belediye zabıtamız belediyemizin insanlara dokunan yüzüdür. Yaptıkları iş itibariyle ciddiyetlerini korusalar da Beylikdüzü’nde yaşayan 413 bin insanımıza güler yüzle hizmet ettiklerini görüyorum. Bundan taviz vermeden bu hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Yeni göreve başlayan meslektaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu