Teknoloji

Mark Zuckerberg ve Elon Musk’ın merakla beklenen kafes dövüşünde yeni gelişme: Tehlikede mi?

Büyük bir milyarder kargaşası izlemek isteyenlere kötü bir haberimiz var. Reuters’in duyduğu özel bir ses kaydına göre, Mark Zuckerberg ve Elon Musk arasındaki kafes dövüşü gerçekleşmeyebilir . Yakın dövüş sporlarına şaşırtıcı bir şekilde ilgi duyan Zuckerberg, yayın için özel olarak sağlanan bir ses kaydında, Meta çalışanlarına bir şirket içi röportaj sırasında şunları söyledi: ” mümkün olup olmadığından emin değilim” söylenmiş.

Zuckerberg’in maçla ilgili yorumları, sahneye çıkmasından bu yana haftalar içinde ilerlemesi yavaşlayan Meta’nın Twitter rakibi Threads hizmeti hakkında şirket çapında yapılan bir sohbet sırasında geldi.

Zuck, bu özel maçın olasılığının tamamen ortadan kalkmadığını, ancak oldukça düşük bir ihtimal olduğunu söylediğinden, yine de etkileyici bir Zuck vs Musk dövüşü görmemiz muhtemel. X harfine giderek daha fazla ilgi duyan Musk, şu anda bir yanıt yayınlamadı ancak Zuckerberg, geçtiğimiz günlerde jiu jitsu tutkusubir ölçüde rahatlamış olabilir.

Kafes dövüşünün, milyarder ikilinin geçen ay tarihler ve bahisler için pazarlık etmeye çalıştıkları gösterişli bir Las Vegas etkinliği olması gerekiyordu. Zuckerberg en başından beri çaba konusunda oldukça eleştirel görünüyordu ve Musk sonunda durumu kabullendi ve Meta CEO’suna şunları söyledi: kafes dövüşüne hazırdiye tweet attı. Ayrıca Musk, rakiplerinin üzerine çıktığını ve hiçbir şey yapmadan yattığını söyledi” morsAyrıca ”adlı kusursuz bir atılım yaşadığını söyledi.

Antrenör ve MMA efsanesi Alex Volkanovski Zuck’a göre, bu meydan okuma için kesinlikle hazır görünüyordu. Ve Musk genellikle her şeyi şaka olarak alsa da, o UFC şampiyonu. Georges St-PierreBir podcast sunucusundan bir eğitim teklifini kabul ederek lex fridman onunla yüzleşti ve bir tür kavgaya hazırlandı. UFC lideri Dana BeyazGazetecilerle yaptığı görüşmede örgütün olaya yardım etmeye hazır olduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu