Haber

Hayal Köseoğlu hastalığını itiraf etti

Mucize Doktor dizisiyle üne kavuşan ve Tutuklu dizisindeki rolüyle beğeni toplayan Hayal Köseoğlu, “Yeme bozuklukları havalı değil” yazdığı elbisesiyle verdiği pozları paylaşarak yaşadığı rahatsızlıkları anlattı. sosyal medya hesabında.

Köseoğlu son olarak yaptığı itirafla dikkatleri üzerine çekti. Ödül gecesine kendi tasarladığı elbiseyle giden oyuncu, kıyafetinin üzerine yazdığı yazıya da açıklık getirdi.

Kendi tasarladığı kıyafetle bir etkinliğe katıldığını söyleyen Hayal Köseoğlu, Instagram hesabında şu ifadeleri kullandı:

“Kendimi çok iyi hissettim”

“Dün geceye ilk kez kendi yaptığım, boyadığım ve yarattığım bir şeyle çok çok güzel görünmek amacı dışında kendimden bahsetme isteği ve coşkusuyla katıldım. Evet, öyleydim. Muhtemelen en şık, en şık değil, ama kendimi çok yetkin hissettim.Konuşabilmek değerlidir ama kendine hata yapma, en iyi olmama veya sonuna kadar başarısız olma özgürlüğü vermek de çok değerlidir. dil sistemi kurulu hatta mükemmel.Kendinize bu şekilde gelişme özgürlüğü tanımanız ve hayal kurarken hata yapma endişesinden kurtulmanız da çok önemli.Üzerimdeki akrilik boya ile ‘yeme bozuklukları havalı değildir’ ( Yeme bozuklukları havalı değil) Çünkü ne kadar inkar etsek de ‘Bugün bir şey yemedim’ demenin sapkın karizmasının olduğu bir dünyada yaşıyoruz.

“Kendimi çok iyi hissettim”

Uzun süredir beden dismorfik bozukluğu ve blumia ile mücadele eden biri olarak bunu üzerimde taşımak benim için değerliydi ve taşıdım. Geceye uygun olması için üzerine payetler ve simli biyeden bir çerçeve ekledim. Ve ne olursa olsun kendimi çok iyi hissettim. Dün gece şık, kendini beğenmiş, hoş, berbat olmak yerine yaratıcılığı, cesareti ve özgürlüğü hissettim. Bu küçük Dreamer için bir teşekkür yazısı. Hep zirveye çıktın, hep devam et. yol budur.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu