Teknoloji

Assassin’s Creed Valhalla Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz

Oyun devi Ubisoft’un ardından son dönemde bilinen seri Assassin’s Creed’in sevilen oyunu Steam’e dönme kararı alındı. Assassin’s Creed Valhalla Steam’de mevcuttu. Ancak oyunun Epic Games’ten çok daha değerli bir fiyata 699 TL’ye satılması oyunculardan büyük tepki gördü. Yapım Steam’de %67 indirimle 5 Ocak’a kadar 230 TL’den satışta.

Bu konudaki yansımalar devam ederken şimdi de Ubisoft’tan oyun hayranlarını sevindirecek bir haber geldi. Ubisoft Türkiye’nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada Assassin’s Creed Valhalla kısa süreliğine ücretsiz olacakilan edildi.

Assassin’s Creed Valhalla, 19 Aralık’a kadar ücretsiz olacak

Ubisoft’un yaptığı açıklamaya göre oyunun tam sürümü, 15 Aralık 20:00 – 19 Aralık 15:00 Ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sunulacaktır. Bu kampanya ile herhangi bir ekstra ücret ödemeden oyunun tam sürümünü kısa süreliğine deneyimleyebilecek ve oyunu beğenip beğenmediğinize karar verebileceksiniz.

Bunun ücretsiz bir deneme teklifi olduğunu, 19 Aralık’tan itibaren yeniden fiyatlandırılacağını ve satın almanız gerekeceğini vurgulayalım. Ayrıca ücretsiz hafta sonu sona erdikten sonra Ubisoft Oyunu satın alırsanız, ilerlemeniz taşınacaktır.o da diyor

Assassin’s Creed Valhalla nasıl ücretsiz oynanır?

Öncelikle buradaki ilişki üzerinden Ubisoft’un sitesine girmeniz gerekiyor. Ardından açılan sayfada kampanya ile ilgili bir bilgi göreceksiniz. Ardından alt kısma giderek PC, Xbox veya PlayStation seçeneklerinden platformunuzu seçip 19 Aralık’a kadar oyunu ücretsiz deneyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu